Series
Ratings
132
Hi Score GirlRated ★ 5.0
Hi Score GirlRated ★ 5.0
Queen of VillainsRated ★ 3.5
Zom 100: Bucket List of the DeadRated ★ 4.5
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.5
Jimmy: The True Story of a True IdiotRated ★ 4.5
Frieren: Beyond Journey's EndRated ★ 4.5
The Rising of The Shield HeroRated ★ 4.0
OnimushaRated ★ 3.5
Kaina of the Great Snow SeaRated ★ 3.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Pending TrainRated ★ 4.0
Tengoku DaimakyoRated ★ 4.0
Nagi-Asu: A Lull in the SeaRated ★ 2.5
Drifting DragonsRated ★ 2.0
Violet EvergardenRated ★ 4.0- Macross FRated ★ 3.0
Vivy -Fluorite Eye's Song-Rated ★ 4.5