Titles you rated
The Color of PomegranatesRated ★ 4.5
Me and You and Everyone We KnowRated ★ 4.0
Tony TakitaniRated ★ 4.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
BossRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 4.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Between Calmness and PassionRated ★ 3.5
PicnicRated ★ 3.5
It Was Just an AccidentRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
PhoenixRated ★ 4.5
Perfect BlueRated ★ 3.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Swallowtail ButterflyRated ★ 4.0
The GesuidouzRated ★ 3.5
IncendiesRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 5.0
Four Nights of a DreamerRated ★ 3.5
Jules and JimRated ★ 3.5