Movies
Ratings
238
The Exit 8Rated ★ 3.5
WeaponsRated ★ 4.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
HappyendRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 2.5
Thunderbolts*Rated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 2.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Dark NunsRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
MartyrsRated ★ 0.5
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 4.5
YummyRated ★ 1.5
Orphan: First KillRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 4.5
Joker: Folie À DeuxRated ★ 3.0
The DeliveranceRated ★ 2.5
SmileRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 1.0