Movies
Ratings
59
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
AssassinationRated ★ 4.5
MementoRated ★ 5.0
Crazy RomanceRated ★ 4.5
The ClassicRated ★ 5.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Despicable MeRated ★ 4.0
Hotel Transylvania 2Rated ★ 3.0
Kung Fu Panda 3Rated ★ 3.5
Hellboy II: The Golden ArmyRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.5
Detective K: Secret of the Living DeadRated ★ 3.0
Alvin and the ChipmunksRated ★ 3.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 3.5
SplitRated ★ 4.5
Hotel TransylvaniaRated ★ 3.5
Monster HouseRated ★ 3.0
Doraemon: Nobita's DinosaurRated ★ 3.5