Titles you rated
My Hero Academia FINAL SEASONRated ★ 5.0
Extraordinary Attorney WooRated ★ 3.0
Sweet Home Season 1Rated ★ 3.0
Strangers From HellRated ★ 3.0
GoblinRated ★ 3.5
Chainsaw ManRated ★ 3.5
Mob Psycho 100Rated ★ 3.5
Tokyo RevengersRated ★ 4.0- My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero Academia Season 5Rated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
My Hero AcademiaRated ★ 4.0
Crash Course in RomanceRated ★ 3.5
My Dress-Up DarlingRated ★ 3.0
The Uncanny Counter Season 1Rated ★ 3.0
Tokyo Ghoul: reRated ★ 3.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 3.0