Titles you rated
Happy HourRated ★ 4.0
VenomRated ★ 3.0
The Talented Mr. RipleyRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
ShopliftersRated ★ 4.5
Fallen AngelsRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 3.0
Where'd You Go, BernadetteRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 4.0
The CallRated ★ 2.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.5
The Curious Case of Benjamin ButtonRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 3.5
The House of UsRated ★ 3.5
A Street Cat Named BobRated ★ 3.5