Titles you rated
Captain PhillipsRated ★ 5.0
TakenRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The PhoneRated ★ 3.5
Operation ChromiteRated ★ 3.0
Cold EyesRated ★ 4.0
Secretly, GreatlyRated ★ 4.0
Steel RainRated ★ 4.0
The Accidental DetectiveRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 4.0
The AttorneyRated ★ 5.0
The Suicide ForecastRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
Open CityRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 3.0
The FivesRated ★ 3.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Public EnemyRated ★ 5.0
A Company ManRated ★ 4.0