Series
Ratings
70
Sword Art OnlineRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 3.5
Real MenRated ★ 1.5
Mystic TV: SurpriseRated ★ 4.0- Eyes of DawnRated ★ 5.0
LostRated ★ 3.0
LostRated ★ 3.5
LostRated ★ 4.5- I Am a Singer Season 1Rated ★ 2.5
My Lovely Sam-SoonRated ★ 3.5
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
HouseRated ★ 4.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.0
Autumn in My HeartRated ★ 3.0
HouseRated ★ 4.0