Titles you rated
SinnersRated ★ 4.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
The Wild RobotRated ★ 3.5
Robot DreamsRated ★ 5.0
Late Night With the DevilRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 4.0
Castaway on the MoonRated ★ 4.0
The Zone of InterestRated ★ 5.0
ExhumaRated ★ 4.0
Dune: Part TwoRated ★ 3.5
Alien: RomulusRated ★ 4.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 4.5
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 2.5
Holy MotorsRated ★ 3.5
SnowballRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 3.0
The Hunger Games: The Ballad of Songbirds and SnakesRated ★ 3.0
Princess MononokeRated ★ 4.0