Titles you rated
King and the ClownRated ★ 4.5
CocoRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.5
Save the Green Planet!Rated ★ 4.5
KPop Demon HuntersRated ★ 0.5
A Violent ProsecutorRated ★ 0.5
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 2.5
SunnyRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
Miss GrannyRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 0.5
Toy StoryRated ★ 5.0