Series
Ratings
52
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
D.P.Rated ★ 3.0
American Horror StoryRated ★ 4.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.0
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
Santa Clarita DietRated ★ 3.5
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.0
The Umbrella AcademyRated ★ 4.0
The Umbrella Academy Season 1Rated ★ 4.0
RatchedRated ★ 3.5
Love, Death & Robots Season 1Rated ★ 4.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 8Rated ★ 1.5
Game of ThronesRated ★ 5.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 2.0
A Gentleman's DignityRated ★ 3.5
Cat's Pleases Season 4Rated ★ 4.0
Cat's Pleases Season 5Rated ★ 4.0