Series
Ratings
26
My Life with the Walter Boys Season 1Rated ★ 3.0
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Jujutsu KaisenRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Kaigyoku Gyokusetsu ArcRated ★ 4.0
Jujutsu Kaisen Seaseon 2 Shibuya-jihen ArcRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 4.0
Adventure TimeRated ★ 3.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Emily in ParisRated ★ 3.0
The End of the F***ing WorldRated ★ 3.5
Inspector KooRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 3.5
GoblinRated ★ 2.5
My NameRated ★ 1.5
Black Mirror Season 6Rated ★ 4.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Killing EveRated ★ 3.5
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Boo, BitchRated ★ 0.5