Titles you rated
Rules Don't ApplyRated ★ 3.0
The Princess Switch: Switched AgainRated ★ 3.0
A California ChristmasRated ★ 2.5
Love, RosieRated ★ 3.5
The Princess SwitchRated ★ 3.0
Last ChristmasRated ★ 1.5
HolidateRated ★ 2.5
Arthur ChristmasRated ★ 3.0
Ocean's EightRated ★ 3.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 3.5
KlausRated ★ 3.5
La La LandRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Hubie HalloweenRated ★ 2.0
Hot Summer NightsRated ★ 3.0
Enola HolmesRated ★ 4.0