Movies
Ratings
258
Anyone But YouRated ★ 1.5
Believer: extended cutRated ★ 3.0
12.12: THE DAYRated ★ 2.5
The Man Standing NextRated ★ 2.5
HarbinRated ★ 3.0
The MartianRated ★ 3.0
A Rainy Day in New YorkRated ★ 2.5
OppenheimerRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 2.5
Black BookRated ★ 3.5
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
InterstellarRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 2.5
TitanicRated ★ 4.5
In Her ShoesRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 2.0
Decision to LeaveRated ★ 2.0
How Do You KnowRated ★ 2.0
The Painted VeilRated ★ 3.5