Movies
Ratings
150
Extreme JobRated ★ 3.5
ContactRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 2.5
The Imitation GameRated ★ 4.5
SnowpiercerRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
Warm BodiesRated ★ 3.0
Ant-ManRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
HerRated ★ 3.0
DeadpoolRated ★ 3.5
The ThroneRated ★ 4.0
The InternRated ★ 3.5
The MartianRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
About TimeRated ★ 3.0