Titles you rated
A Normal FamilyRated ★ 3.5
Black BagRated ★ 3.0
The HoldoversRated ★ 4.0
Yadang: The SnitchRated ★ 3.5
Knives OutRated ★ 3.0
The HelpRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
ExhumaRated ★ 4.0
Primal FearRated ★ 4.0
Next SoheeRated ★ 3.0
Mystic RiverRated ★ 4.5
ConfessionRated ★ 3.5
Single in SeoulRated ★ 3.0
OppenheimerRated ★ 4.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
MissingRated ★ 3.5
Decision to LeaveRated ★ 3.5
RunRated ★ 2.5
My Name is Loh KiwanRated ★ 2.0
The PlatformRated ★ 2.5