Titles you rated
The Fault in Our StarsRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 3.0
Step Up 2: The StreetsRated ★ 3.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.0
The Blind SideRated ★ 4.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 3.0
Now You See MeRated ★ 5.0
Letters to JulietRated ★ 4.0
The Face ReaderRated ★ 3.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 3.0
Linda Linda LindaRated ★ 3.0
Swing GirlsRated ★ 3.0
Match PointRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
Nodame Cantabile: The Movie IRated ★ 4.0
Late BlossomRated ★ 4.0
Pride & PrejudiceRated ★ 4.0