Titles you rated
 Hell on WheelsRated ★ 5.0 Hell on WheelsRated ★ 5.0
- Hell on WheelsRated ★ 5.0
- Hell on WheelsRated ★ 5.0
- Hell on WheelsRated ★ 5.0
- Hell on WheelsRated ★ 5.0
 Game of ThronesRated ★ 5.0 Game of ThronesRated ★ 5.0
 Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0 Kaiji: Against All RulesRated ★ 5.0
 Emperor Wang GunRated ★ 5.0 Emperor Wang GunRated ★ 5.0
 Six Flying DragonsRated ★ 5.0 Six Flying DragonsRated ★ 5.0
- My Mad Fat DiaryRated ★ 4.0
 Ode to Joy Season 1Rated ★ 5.0 Ode to Joy Season 1Rated ★ 5.0
 Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0 Legend of Concubine Zhen HuanRated ★ 5.0