Titles you rated
Wednesday Season 2Rated ★ 1.5- 하트페어링Rated ★ 1.5
Mad MenRated ★ 4.5
The Great Escape 4Rated ★ 2.5
The Great Escape Season 3Rated ★ 2.5
Weak Hero Class Season 2Rated ★ 2.0
The Great Escape 2Rated ★ 3.0
The Great Escape Season 1Rated ★ 2.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
LTNSRated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 1.5
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 3.0- EXchange Season 3Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 1Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 2Rated ★ 3.5
Adventure by Accident Season 3Rated ★ 4.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 3.5
- RAP:PUBLICRated ★ 3.0
Hellbound Season 2Rated ★ 2.0
Culinary Class Wars Season 1Rated ★ 4.0