Movies
Ratings
87
Fists of LegendRated ★ 3.5
The Last BlossomRated ★ 4.5
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 4.0
SunflowerRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 1.5
Hello GhostRated ★ 3.5
The Front LineRated ★ 4.5
The Italian JobRated ★ 4.5
The ThievesRated ★ 4.5
Welcome to DongmakgolRated ★ 4.5
Love 911Rated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 3.5
Rough CutRated ★ 4.5
Glory RoadRated ★ 4.5- WishRated ★ 5.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 4.5
Radio StarRated ★ 4.5
Iron ManRated ★ 4.0
The Great GatsbyRated ★ 4.0