Series
Ratings
235
Jane the VirginRated ★ 4.0
Jane the VirginRated ★ 4.0
Jane the VirginRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Marvel's Iron Fist Season 1Rated ★ 3.0
Breaking BadRated ★ 3.5
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Big Little LiesRated ★ 4.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 5.0- Doctor WhoRated ★ 5.0
Doctor WhoRated ★ 4.5
Doctor WhoRated ★ 4.5
NCISRated ★ 4.0