Series
Ratings
26
Food Wars! The Third Plate: Toutsuki Train ArcRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 4.0
Magical Girl OreRated ★ 4.0- My Mad Fat DiaryRated ★ 3.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Land of the LustrousRated ★ 5.0
Kiss Him, Not MeRated ★ 3.5
Kill la KillRated ★ 5.0- 원피스 15기 : 마린포드 PART2Rated ★ 5.0
Blue Spring RideRated ★ 4.5
Monthly Girls' Nozaki-kunRated ★ 5.0
Haven't You Heard? I'm SakamotoRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0- 나루토 4기Rated ★ 5.0
- Naruto ShippūdenRated ★ 5.0
- 나루토 5기Rated ★ 5.0
Food Wars!Rated ★ 5.0
The Disastrous Life of Saiki K.Rated ★ 5.0
Assassination ClassroomRated ★ 5.0- NARUTO 3rd STAGERated ★ 5.0