Titles you rated
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 4.5
Evangelion: 3.0 You Can (Not) RedoRated ★ 3.5
Lone SurvivorRated ★ 5.0
Man in LoveRated ★ 4.0
The Fatal EncounterRated ★ 3.0
J. EdgarRated ★ 3.5
2009: Lost MemoriesRated ★ 4.5
Eden of the East Movie II: Paradise LostRated ★ 4.0
Samurai X: Trust & Betrayal (Rurouni Kenshin)Rated ★ 4.5
BreathlessRated ★ 3.0
My BrotherRated ★ 4.0
The MessageRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Sword with No NameRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.5
Kick the MoonRated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 3.0
The Passion of the ChristRated ★ 1.0
MarathonRated ★ 3.5