Series
Ratings
81
Fight For My WayRated ★ 3.5
Drinking SoloRated ★ 3.5- Rude Miss Young Ae Season 15Rated ★ 4.0
GoblinRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 14Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 11Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 12Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 13Rated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 10Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 9Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 8Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 7Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 6Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 5Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 4Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 3Rated ★ 3.5
Rude Miss Young Ae Season 2Rated ★ 3.5
Queen In-hyun's ManRated ★ 4.0
Rude Miss Young Ae Season 1Rated ★ 3.5