Movies
Ratings
908
City of GodRated ★ 4.5
Call Me by Your NameRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
The Sound of MusicRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 4.0
CarolRated ★ 3.5
GeostormRated ★ 3.5
First ManRated ★ 2.5
Take PointRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 3.0
The Gangster, the Cop, the DevilRated ★ 3.0
John Wick: Chapter 3 - ParabellumRated ★ 4.0
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 3.0
The Boss BabyRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
The Magnificent SevenRated ★ 3.5
Wind RiverRated ★ 3.5
Captain MarvelRated ★ 3.5
The PredatorRated ★ 3.5