Movies
Ratings
380
Another ChildRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Burst Serving! Kung Fu Boys ~Ramen Rebellion~Rated ★ 2.0
Svaha: The Sixth FingerRated ★ 3.0
To All the Boys I've Loved BeforeRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 5.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.5
VenomRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 4.0
The Boy Next DoorRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.5
Incredibles 2Rated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Park Hwa-youngRated ★ 3.5
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 4.0
Dark Figure of CrimeRated ★ 4.0
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
The NunRated ★ 3.5
The WitnessRated ★ 2.0