Series
Ratings
37
Orange Is the New BlackRated ★ 4.0
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Santa Clarita DietRated ★ 4.5
Sex EducationRated ★ 4.5
Voice season1Rated ★ 3.5
The GuestRated ★ 4.5
Orange Is the New BlackRated ★ 5.0
Orphan BlackRated ★ 4.5
Anne with an ERated ★ 5.0
Anne with an ERated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 5.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
SkinsRated ★ 5.0
The Walking Dead Season 7Rated ★ 5.0
SignalRated ★ 3.5
Modern FamilyRated ★ 4.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Black Mirror: White ChristmasRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 3.5
Black MirrorRated ★ 4.0