Titles you rated
Marriage ContractRated ★ 4.0
Dear My FriendsRated ★ 4.0
Big ThingRated ★ 3.0- The Woman Who Married Three TimesRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 4.0
All InRated ★ 3.5
Wonderful DaysRated ★ 4.0
Soonpoong ClinicRated ★ 3.5
Autumn in My HeartRated ★ 3.5
Childless ComfortRated ★ 4.0
Winter SonataRated ★ 3.0
Thank YouRated ★ 4.0
On AirRated ★ 3.0
JumongRated ★ 3.5
Ghost WhispererRated ★ 4.0
All About My MomRated ★ 3.5
Super Daddy YeolRated ★ 3.5
The LegendRated ★ 3.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.0- Unkind WomenRated ★ 4.0