Series
Ratings
70
Strike LoveRated ★ 3.5
General Hospital 2Rated ★ 5.0
Dr. JinRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 4.5
The Sons of Sol Pharmacy HouseRated ★ 4.5
A Man Called GodRated ★ 4.0
The Night WatchmanRated ★ 4.0
Take Care of Us, CaptainRated ★ 4.5
Empire of GoldRated ★ 5.0
Jeon Woo ChiRated ★ 3.5
Royal FamilyRated ★ 4.5
Special Affairs Team TEN Season 2Rated ★ 5.0- Dating Agency: CyranoRated ★ 4.5
The King's DoctorRated ★ 4.5
God's QuizRated ★ 5.0
Ad Genius Lee Tae-baekRated ★ 4.0
Glory JaneRated ★ 4.0
GourmetRated ★ 4.0
MonstarRated ★ 4.0
Warrior Baek Dong SooRated ★ 4.5