Titles you rated
FallRated ★ 3.5
EternalsRated ★ 3.0
DuneRated ★ 4.5
The SwarmRated ★ 1.0
The Witcher: Nightmare of the WolfRated ★ 3.0
Monster HunterRated ★ 2.5
In the Tall GrassRated ★ 2.5
L.O.R.D: Legend of Ravaging DynastiesRated ★ 2.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.0
No One Gets Out AliveRated ★ 0.5
Frozen IIRated ★ 4.0
TenetRated ★ 4.0
Black WidowRated ★ 3.5
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.0
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.5
CollectorsRated ★ 3.0
RunRated ★ 3.5
Fate/stay night: Heaven's Feel I. presage flowerRated ★ 4.0
Fate/stay night Heaven's Feel II. lost butterflyRated ★ 4.0
PeninsulaRated ★ 2.5