Titles you rated
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 5.0
The WitcherRated ★ 3.5- Yona of the DawnRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 4.5
Doctor PrisonerRated ★ 4.0
Stranger ThingsRated ★ 4.5
Another LifeRated ★ 3.0
No Game No LifeRated ★ 3.0
Partners for JusticeRated ★ 3.5
Search: WWWRated ★ 4.0
Infinite ChallengeRated ★ 4.5
Game of ThronesRated ★ 4.5- Bomberman B-Daman Bakugaiden VictoryRated ★ 3.5
- Bomberman B-Daman BakugaidenRated ★ 3.5
- Lazenca, The Soul FrameRated ★ 3.0
- Super Express HikarianRated ★ 2.5
- NG Knight Ramune & 40Rated ★ 3.5
- Mobile Suit Gundam OO Season 2Rated ★ 4.5
- Mobile Fighter G GundamRated ★ 3.5
Mazinger ZRated ★ 4.0