Movies
Ratings
331
A Chinese Ghost Story: The Tsui Hark AnimationRated ★ 4.5
A Walk in the CloudsRated ★ 4.0
Reign of FireRated ★ 3.5
Jin Roh The Wolf BrigadeRated ★ 2.0
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.0
The RookieRated ★ 3.5
The Mortal Instruments: City of BonesRated ★ 2.5
Ghost ShipRated ★ 4.0
SpeciesRated ★ 4.0
The Evil DeadRated ★ 4.0
Planet TerrorRated ★ 0.5
The HappeningRated ★ 2.0
The Towering InfernoRated ★ 4.5
Red Riding HoodRated ★ 3.0
Master and Commander: The Far Side of the WorldRated ★ 4.0
The WarriorRated ★ 3.0
Cyborg SheRated ★ 3.0
EpicRated ★ 4.0
Ashes of TimeRated ★ 3.5
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5