Movies
Ratings
217
TullyRated ★ 3.0
Get OutRated ★ 3.0
PsychoRated ★ 4.0
Partly CloudyRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 2.0
Forrest GumpRated ★ 3.5
Minority ReportRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
MisbehaviorRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 4.0
MoanaRated ★ 3.5
It's Only the End of the WorldRated ★ 2.5
Green LanternRated ★ 1.5
Edward ScissorhandsRated ★ 3.5
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 2.5
Your Name.Rated ★ 3.5
Egon Schiele: Death and the MaidenRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 3.5- D-WarRated ★ 0.5
Louder Than BombsRated ★ 4.0