Movies
Ratings
411
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
Flying Swords of Dragon GateRated ★ 4.0
Two Cops 2Rated ★ 3.5
The God of CookeryRated ★ 2.5
Infernal Affairs IIIRated ★ 5.0
Infernal Affairs IIRated ★ 5.0
A Bittersweet LifeRated ★ 3.5
Armour of God II: Operation CondorRated ★ 3.5
Once Upon a Time in China IIRated ★ 3.5
Bedtime StoriesRated ★ 3.0
AssemblyRated ★ 4.0
Super Size MeRated ★ 5.0
He Was CoolRated ★ 4.0
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
LincolnRated ★ 4.0
New Police StoryRated ★ 3.0
In Love and the WarRated ★ 3.5
Big Momma's House 2Rated ★ 4.0
War HorseRated ★ 3.0
Shinjuku IncidentRated ★ 3.5