Titles you rated
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5
The Front LineRated ★ 4.0
G.I. Joe: RetaliationRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
K-On! The MovieRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 3.5
71: Into the FireRated ★ 3.5
AlwaysRated ★ 3.5
Now You See MeRated ★ 3.5
My PaparottiRated ★ 3.0
Cyrano AgencyRated ★ 3.5
The Twilight Saga: New MoonRated ★ 3.5
The Twilight Saga: EclipseRated ★ 3.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
Pacific RimRated ★ 3.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 3.0