Series
Ratings
12
Worlds WithinRated ★ 5.0
Pride and PrejudiceRated ★ 4.5
Ghost StoriesRated ★ 4.0
101 Dalmatians: The SeriesRated ★ 4.0
테니스의 왕자 OVA : 전국대회편Rated ★ 2.5
Digimon AdventureRated ★ 4.5
Red Riding Hood ChachaRated ★ 4.0- Black Rubber ShoesRated ★ 4.0
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Reply 1994Rated ★ 3.0
Reply 1997Rated ★ 3.5
FingersmithRated ★ 3.5