Series
Ratings
24
GleeRated ★ 4.0- Secret UnnieRated ★ 4.0
Be with YouRated ★ 4.5
Big Windup!Rated ★ 4.0
Tsurune: Kazemai High School Kyudo Club Season 1Rated ★ 4.0
Camping ClubRated ★ 5.0
Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
A Love So BeautifulRated ★ 4.0
UnnaturalRated ★ 5.0
Cells at Work!Rated ★ 3.5
ERASEDRated ★ 5.0
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0
Kuroko's BasketballRated ★ 3.5
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Welcome, First Time in Korea? Season 1Rated ★ 3.5
Yowamushi PedalRated ★ 3.5
Two You Project - Sugar ManRated ★ 3.5
Kuroko's BasketballRated ★ 4.0- Yona of the DawnRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 4.0