Movies
Ratings
755
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Zero Dark ThirtyRated ★ 4.0
577 ProjectRated ★ 3.0
TranscendenceRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
The PriestsRated ★ 3.5
Ant-ManRated ★ 4.0
Full Metal JacketRated ★ 4.0
HeatRated ★ 3.5
DeadpoolRated ★ 3.5
Days of Being WildRated ★ 4.0
The RevenantRated ★ 4.5
RayRated ★ 3.5
We Bought a ZooRated ★ 4.0
The Act of KillingRated ★ 4.0
Million Dollar BabyRated ★ 4.0
Planet of the ApesRated ★ 4.0
Don't Cry for Me, SudanRated ★ 3.5
Searching for Sugar ManRated ★ 4.0
PsychoRated ★ 4.0