Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Men of PlasticRated ★ 1.0
Rolling GirlRated ★ 3.5
The First Slam DunkRated ★ 3.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 4.0
The WhaleRated ★ 4.0
Compartment Number 6Rated ★ 4.0
Full TimeRated ★ 4.5
Haute coutureRated ★ 4.0
Boiling PointRated ★ 3.5
All the Money in the WorldRated ★ 3.5
House of GucciRated ★ 3.5
KingmakerRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5
The PlatformRated ★ 3.0- A Time for dogs and CatsRated ★ 2.5
My Best Friend Anne FrankRated ★ 2.5
NailedRated ★ 3.0
Escape from MogadishuRated ★ 3.0
The Truman ShowRated ★ 4.0