Movies
Ratings
297
The City of ViolenceRated ★ 4.0
The MechanicRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
HelplessRated ★ 3.5
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 4.5
American SniperRated ★ 3.5
My Brilliant LifeRated ★ 4.0
Inside OutRated ★ 4.5
A Violent ProsecutorRated ★ 4.0
A Hard DayRated ★ 3.5
AssassinationRated ★ 4.0
Big MatchRated ★ 4.0
SnitchRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 4.5
Fast FiveRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0