Movies
Ratings
139
StardustRated ★ 4.0
Dancing QueenRated ★ 3.0
Voice of a MurdererRated ★ 3.0- D-WarRated ★ 2.0
The Fault in Our StarsRated ★ 3.0
Begin AgainRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
The PiratesRated ★ 4.0
Toy Story 2Rated ★ 4.5
The IntouchablesRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 2.0
Hannah Montana: The MovieRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 3.5
The TowerRated ★ 3.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The Cat ReturnsRated ★ 4.0