Movies
Ratings
237
ElementalRated ★ 4.0
CloseRated ★ 3.0
The First Slam DunkRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 1.0
The Worst Person in the WorldRated ★ 3.0
Little WomenRated ★ 4.5
The WhaleRated ★ 3.5
Girl PictureRated ★ 4.0
Like Father, Like SonRated ★ 4.5
Lady BirdRated ★ 4.5
After YangRated ★ 4.0
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 4.0
Take This WaltzRated ★ 3.5
CallRated ★ 3.0
Nothing SeriousRated ★ 3.5
La maison de HimikoRated ★ 3.5
Last LetterRated ★ 3.0
Still WalkingRated ★ 3.5
Tell It to the BeesRated ★ 3.0
Jojo RabbitRated ★ 4.0