Titles you rated
Groundhog DayRated ★ 4.0
Begin AgainRated ★ 4.5
Silver Linings PlaybookRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.5
American HustleRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
Another FamilyRated ★ 4.5
ElephantRated ★ 3.5
The FighterRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.0
Fast FiveRated ★ 0.5
Home AloneRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 5.0
Crying FistRated ★ 3.5
Thirteen GhostsRated ★ 2.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 2.5
Dr. Strangelove or: How I Learned to Stop Worrying and Love the BombRated ★ 3.5
Child's PlayRated ★ 3.0
Kundo: Age of the RampantRated ★ 3.5