Titles you rated
YonderRated ★ 2.5
RevenantRated ★ 3.0
Inspector KooRated ★ 4.5
Criminal: UKRated ★ 3.5
Criminal: UKRated ★ 3.5
Girl From NowhereRated ★ 2.5
Girl From Nowhere Season 2Rated ★ 2.5
28 Days HauntedRated ★ 0.5
Shadow Detective Season 1Rated ★ 3.0
The Silent SeaRated ★ 3.0
SF8Rated ★ 4.0
Extraordinary YouRated ★ 3.0- Bread and Soup and Cat WeatherRated ★ 3.0
Stranger ThingsRated ★ 3.5- 알아두면 쓸데없는 신비한 잡학사전2Rated ★ 3.0
SKY CastleRated ★ 3.5
Vampire DetectiveRated ★ 4.5- Tears of the AntarcticRated ★ 4.0
Ransom Season 1Rated ★ 3.0
Heart Signal Season 2Rated ★ 3.5