Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.5
Lilo & StitchRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.5
Moana 2Rated ★ 3.5
Hello, My Name Is DorisRated ★ 3.5
The WhaleRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.5
Despicable MeRated ★ 3.5
Someone You LovedRated ★ 3.0
Killing RomanceRated ★ 4.0
Past LivesRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 3.5
Poor ThingsRated ★ 4.0
Marjorie PrimeRated ★ 4.5
Dune: Part TwoRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0