Series
Ratings
153
The Beast in MeRated ★ 4.0- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 3.5
If My Wife Becomes an Elementary School StudentRated ★ 4.5
SANCTUARYRated ★ 4.5
Last Samurai StandingRated ★ 3.0
As You Stood ByRated ★ 4.0
Ties of Shooting StarsRated ★ 3.5
Don't F**k with Cats: Hunting an Internet KillerRated ★ 3.5
Néro the AssassinRated ★ 3.5
Move to HeavenRated ★ 2.5
Monster: The Ed Gein StoryRated ★ 4.0
BootsRated ★ 4.5
Alice in Borderland Season 3Rated ★ 3.0
First LoveRated ★ 3.5
You and Everything ElseRated ★ 4.0
Youth of MayRated ★ 3.5- Money's Warfare: Bonus RoundRated ★ 3.0
Money's WarfareRated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 4.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 3.5