Titles you rated
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
F1: The MovieRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.5
Beastie BoysRated ★ 3.5
A Hard DayRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
L.A. ConfidentialRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
A Brighter Summer DayRated ★ 3.0
Inside Llewyn DavisRated ★ 4.5
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Crossing HennessyRated ★ 3.0
RashomonRated ★ 4.0
CocoRated ★ 4.5
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 4.0
ChallengersRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 3.5