Movies
Ratings
67
Gone GirlRated ★ 4.5
The Maze RunnerRated ★ 3.5
Hello GhostRated ★ 3.0
Iron Man 2Rated ★ 2.0
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
My Name Is KhanRated ★ 3.5
No Country for Old MenRated ★ 3.5
BlindRated ★ 2.5
The NeighborsRated ★ 3.0
The Da Vinci CodeRated ★ 3.0
All About My WifeRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.0
The Skin I Live InRated ★ 3.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 2.5
The Number 23Rated ★ 3.0
Step Up 3DRated ★ 3.0
Radio StarRated ★ 4.0