Titles you rated
- Future GPX Cyber Formula SAGARated ★ 4.5
Future GPX Cyber Formula SINRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
PastaRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 3.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Six Flying DragonsRated ★ 3.5
DoctorsRated ★ 3.0
The ProducersRated ★ 3.5
Go Back CoupleRated ★ 3.5
Be MelodramaticRated ★ 4.0
His and Her CircumstancesRated ★ 3.0
The Legend of the Condor HeroesRated ★ 4.0
Dragon Ball GTRated ★ 3.0
Slam DunkRated ★ 5.0
Fullmetal Alchemist: BrotherhoodRated ★ 4.5
Chef & My Fridge Season 1Rated ★ 4.5
The RebelRated ★ 4.0
Witch HuntRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.5