Titles you rated
The PiratesRated ★ 3.5
Shallow HalRated ★ 3.5
MegamindRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 3.5
Children...Rated ★ 3.0
Puss in BootsRated ★ 2.5
The ConcubineRated ★ 2.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
The Prince of EgyptRated ★ 3.5
A Bug's LifeRated ★ 3.5
Hoodwinked!Rated ★ 2.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0- WishRated ★ 5.0
Dragons: Gift of the Night FuryRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 2.5
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 3.0
Pan's LabyrinthRated ★ 2.5
The Little MermaidRated ★ 4.5
Paradise MurderedRated ★ 4.0